Hakkımızda

Firmamız 1984 yılında Ankara’da kurulmuş olup her türlü iş makinesi için şanzıman disk ve pleytleri ile frenleme ve kavrama balatalarının ithalat, ihracat ve üretimi ile ilgili olarak faaliyet göstermektedir.

İş makinelerine ait her türlü aşınma parçası orijinal olarak mevcut olmakla birlikte, kendi fabrikamızda en modern teknolojiler ile yerli olarak da imal edilmektedir.

Ürün yelpazemiz iş makineleri ile sınırlı olmayıp deniz şanzımanları ve talep üzerine özel üretim ile her türlü ihtiyaca cevap verilmektedir.

Toprakmak A.Ş. 35 yılı aşkın süredir her türlü iş makinesi ve çeşitli deniz makineleri için frenleme, yağ içinde kavrama ve dönüş sinter disk (sinter-bronz, fosfor-bronz, grafitli, demirli, kâğıt kaplı ve mantar esaslı) ve çelik pleytlerin uygulanmasında kalite ve güvenin sembolü olmuştur. Politikamız daima kaliteli ürün, uygun fiyat ve maksimum müşteri memnuniyeti olmuştur.
Kaliteli Ürün

1984 ‘den bu yana edindiğimiz tecrübelerimizi kaliteli üretim yapma konusunda rehber olarak görüyor ve kullandığımız ileri teknoloji üretim bandı ile üretimde hata payını sıfıra yakın bir seviyeye indiriyoruz.

Uygun Fiyat

Orjinal ve yan sanayi ürünler için tercihinize sunduğumuz rekabetçi fiyatlarımız , ihtiyacınızı en uygun şekilde tedarik etmenize olanak verir.

Müşteri Memnuniyeti

İşyerimizden memnun ayrılan müşteri kadar ürünümüzün saha daki performansı da müşteri memnuyeti konusundaki sorumluluğıumuzdur. Deneyimli personelimiz satış sonrası destek için de hizmetinizdedir.

Hızlı Teslimat

Geniş stok yelpazemiz sayesinde ihtayıcınızı size en kısa sürede ulaştırırken, hemen hemen tüm iş makinalarını kapsayan ve özel siparişlerin de arşivlendiği veri tabanımız ile de stok haricindeki ihtiyaçlarınızı en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.